ՀՀ կրթության, գիտության, մշակույթի և սպորտի նախարար-Վահրամ Դումանյան

«Համագործակցային կրթական ծրագրեր» ՀԿ-Լուսինե Թոփչյան

«Հայաստանի արդյունաբերողների և գործարարների միություն» ՀԿ- Արմեն Մարտիրոսյան

«Հայաստանի ավտոմոբիլային ֆեդերացիա» ՀԿ-Գագիկ Աղաջանյան

«Դարձնենք Ստեփանավանը երիտասարդության մայրաքաղաք» ՀԿ-Ալա Ավագյան

Հանրային քաղաքականության ինստիտուտ-Ավետիք Մեժլումյան

Եզդիների ազգային միություն-Հասան Թամոյան

«Կանանց ռեսուրսային կենտրոն» ՀԿ-Աննա Հովհաննիսյան

Արև երեխայի զարգացման հիմնադրամ-Արաքսիա Սվաջյան

«ՀԿ Կենտրոն» քաղաքացիական հասարակության զարգացման ՀԿ-Վահե Խաչիկյան

«Դասավանդի՛ր, Հայաստան» կրթական հիմնադրամ-Արման Գասպարյան

«Իրավունքի Եվրոպա միավորում» ԻՀԿ-Լուսինե Հակոբյան

«Հասարակություն առանց բռնության» ՀԿ-Նորայր Արուճյան

«Հումանիտար հետազոտությունների հայկական կենտրոն» ՀԿ-Աշոտ Ոսկանյան

«Ժողովրդավարական կրթության հայկական կենտրոն-ՍԻՎԻՏԱՍ»-Կարինե Հարությունյան

Կրթական հետազոտությունների և խորհրդատվությունների կենտրոն- Մարինա Գալստյան

«Օքսիջեն» երիտասարդության և կանանց իրավունքների պաշտպանության հիմնադրամ-Մարգարիտա Հակոբյան

«Հայա» հիմնադրամ-Արմենուհի Գասպարյան

«Հայ առաջադեմ երիտասարդություն» ՀԿ-Գրիգոր Երիցյան

Գյումրու «Երիտասարդական նախաձեռնությունների կենտրոն» ՀԿ-Արթուր Նաջարյան

Երևանի «Եվրոպական ուսանողների ֆորում ասոցիացիա»-Կալիպսո Բզնունի

«Հայաստանի ազգային պարարվեստի ասոցիացիա» ՀԿ-Կարեն Գևորգյան

ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Մեծ Մասրիկի միջնակարգ դպրոցի տնօրեն-Ատոմ Հակոբյան

ՀՀ Կոտայքի մարզի Բջնիի Հ. Թումանյանի անվան միջնակարգ դպրոցի տնօրեն-Յաշա Սահակյան

Անժելա Բարխուդարյան-ՀՊՏՀ ֆինանսատնտեսագիտական քոլեջի դասախոս

ԳԹԿ թեստաբանության բաժնի գլխավոր մասնագետ-Արամ Ծատուրյան

Երևանի Վ. Բրյուսովի անվան պետական լեզվահասարակագիտական համալսարան-Էռնեստ Ավանեսով

«Ե. Չարենցի տուն-թանգարան» ՊՈԱԿ-ի տնօրեն-Անահիտ Ասատրյան

Երևանի թիվ 110 դպրոցի կառավարման խորհրդի անդամ-Հասմիկ Սարիբեկյան

Երևանի թիվ 174 հիմնական դպրոցի կառավարման խորհրդի անդամ-Արմինե Մկրտչյան

ՀՀ Արմավիրի թիվ 6 հիմնական դպրոցի ներառական կրթության համակարգող-սոցիալական մանկավարժ-Խորեն Ոսկանյան